Nie, nie jestem zbyt zaniepokojony; Jestem realistyczny.

Nie, nie jestem zbyt zaniepokojony; Jestem realistyczny.

Zastosowanie tej substancji chemicznej jest tak szeroko rozpowszechnione, występuje w każdym zakątku globu, nawet tam, gdzie nie jest używane.

toksyny przed porodem

Starzenie się od zanieczyszczenia chemicznego rozpoczyna się przed urodzeniem Ekspozycja na zanieczyszczenie powietrza jest związana z wczesnym starzeniem DNA w macicy, starzenie się przed naszym narodzinami.

Najlepszy sposób na uniknięcie wdychanych zanieczyszczeń i chemikaliów: spędzaj czas z dala od dużego ruchu i oparów . Wybierz dni wolne w parkach i świeżo powietrza, takich jak wycieczki.

Detox Foods for Lung Health

Płuca jest narażone na wiele toksyn na obszarach miejskich. Jednym z mocnych sposobów na uzyskanie większej liczby pokarmów detoksykacyjnych jest zjedzenie wielu następujących czynności:

Jabłki i zielone warzywa, kurkumarliczne, cebulowe suplementy detoksyczne

suplementy detoksyczne

Smog i inwigacje. Prawdopodobnie otrzyma witaminę D ze słońca. Upewnij się, że uzupełniasz witaminą D3.

Jak detoksykacja żywności

Warzywa mogą pomóc we wszystkich 3 fazach procesu detoksykacji, co czyni je na szczycie mojej listy. Każdy posiłek powinien mieć najlepiej co najmniej 2 porcje warzyw, ale także owoce w mgnieniu oka.

Moje ulubione potrawy do detoksykacji

surowe brokolibrocoli SproutsonionsarlickaCollard GreensmustardasparagusRadisheschlorella.

Dodatek przez dni, w których życie jest zbyt zajęte.

Przyprawy do detoksykacji

Przyprawy i zioła są ogólną zasadą silnymi detoksykacjami. Moje ulubione detoksyfikatory przypraw to:

Turmericoreganomustardhot Pepperscinnnamoncumin Black Peppercilantro

Rozważ dodatkową detoksykację przy użyciu olejków eterycznych, które mogą pomóc detoksykacji, takie jak oleje citro lub cytrusowe. Używaj tylko wysokiej jakości olejków eterycznych.

zamiast sody, weź herbatę z przyprawą lub przyprawić kawę. Dodaj także obfite ilości przypraw do przepisów.

Aby uzyskać więcej pomysłów, sprawdź mój blog o przyprawieniu.

Protein Foods Detoksify

Blaki składowe białka zwane aminokwasami pomagają w zdolności wątroby do detoksykacji chemikaliów, więc upewnij się, że otrzymujesz wysokiej jakości białka przez cały dzień.

Obejmują one:

Eggsmeatschickenutsseedslegumes

toksyny metalowe heavy

Nie sądzę, że rtęć jest dla ciebie problemem?

Oto lista miejsc, które możesz cicho otrzymywać rtęć (1):

Niektóre kosmetyki, w tym antybiotyki wybielane skóry (z powodu zwiększonego wychwytu) Srebrne wypełnienia dentystyczne (50% rtęci) powoli wchodzą do krwioobiegu wypełniaczy napełniania. Szacuje się, że Ekspozycje syropu kukurydzianego zanieczyszczenia

są wyższe niż kiedykolwiek, ze względu na zwiększoną liczbę chemikaliów w środowisku (3).

Jednak długoterminowe, niskie poziomy ekspozycji są bardzo mało prawdopodobne Aby zostać odebrane w gabinecie lekarskim z powodu powolnego wystąpienia objawów.

Objawy toksyczności rtęci

Ministerstwo mogą powodować lub przyczynić się do:

Zmęczeniem w niepokojem metabolizmu stawu fatachingowego Problemy z rozrodczem przez poziom cukru we krwi choroba S

rtęć jest stosowana w fabrykach do produkcji wielu produktów i jest emitowana z opalania węgla. Osadzone bezpośrednio w wodzie i glebie. Nie ma za co.

Skąd wiemy, czy mamy za dużo rtęci?

To naprawdę sprowadza się do tego, jak bardzo ciało wchłania i nasza zdolność do usuwania go z naszych systemów.

Wyzwanie polega na tym: sekwestra metali ciężkich w tkankach ciała, co czyni badania krwi nie jest w pełni niezawodne. Nie mamy więc jasnej odpowiedzi na to, ile jest na to narażonych i w jakim stopniu wpływa to na nasze zdrowie krótkoterminowe (4).

Jednak z doniesień o detoksykacji metali ciężkich wyniki mogą Bądź niczym imponującym.

kolendra zmniejsza metale ciężkie w ciele

Weźmy na przykład ten przypadek. Mężczyzna usunął wypełnienia rtęci. Następnego dnia miał skany ciała, a rtęć wykryto za pomocą obrazowania we wszystkich jego narządach.

zjadł kolendrę 4 razy dziennie przez dwa tygodnie, wraz z olejem rybnym, a jego toksyczność rtęci została rozwiązana . Jego zdrowie dziąseł również poprawiło się (5).

Toksyczność rtęci sprawia, że ​​antybiotyki nie działają. Jedenaście pacjentów z infekcjami ucha opornym na leki i toksyczności rtęci podano kolendrę w kapsułkach. Nieleczalne zakażenia leczono skutecznie niemal natychmiast za pomocą dodania kolendry (6).

u szczurów z zatruciem ołowiem, kolendra bezpiecznie obniżała poziomy ołowiu i poprawa funkcja wątroby (7).

Kolendra, nadana szczurom, była również w stanie zapobiec osadzaniu ołowiu do tkanek organizmu (8).

Holistyczni praktykujący często zalecają połączenie chlorelli z kolendrą w celu poprawy usuwania metali ciężkich z ciała.

kolendra dla stanów lękowych i nerwowych

kolendra, w badaniach zwierząt, objawy zmniejszonych lęków i rozluźnionych mięśni (9, 10).

Główny składnik olejku z kolendry jest Linalool (ma również dużo 2-dekanolu), co ciekawe, jest głównym składnikiem lawendy (11). Lawenda jest dobrze znana ze swojej zdolności do zmniejszania weicode jak stosować lęku.

Natura daje tak wiele razy. Choroby zwyrodnieniowe, takie jak choroba Alzheimera i choroba Parkinsona (12).

Cilantro mogą pomóc suchej skórze

Ten czynny związek olejku eterycznego kolendry był w stanie zmniejszyć suchą skórę i nawodnić skórę Podczas zmniejszenia stanu zapalnego (13).

Cilantro może pomóc w walce z organizmami zakaźnymi

olej z kolendry może zmniejszyć wzrost Listerii w żywności, zakaźne bakterie w żywności i wodzie (14) (15) .

W laboratorium Cilantro miało działanie przeciwgrzybicze przeciwko Candida spp. (16).

Olejek eteryczny z kolendry

Certyfikowany olejku eterycznym z czystej terapeutycznej (CPTG) ma 2 główne składniki: Linalool i 2-dekanalne, a także wiele innych zdrowi komponentów. Co ciekawe, Linalool jest również bogaty w lawendę, co również ma uspokajające efekty. Kliknij tutaj, aby uzyskać sposoby na zdobycie olejków CPTG.

Ekspert w dziedzinie olejków eterycznych, a także doświadczony dietetyk, @riseUphealth, Calene Vannoy, Rd, stwierdza: „Uwielbiam jeść świeżą salsę z kolendrą, ale często don” T MAJ czas, aby to zrobić. Dodanie kropli olejku eterycznego Doterra Cilantro do mojej kupanej salsy naprawdę podnosi ją.

Użyłem również kolendry po wykonaniu pracy dentystycznej na starych wypełnieniach. Wiem, że nie mogą ssać całego metalu swoją małą maszyną, a ja połykam trochę. Wygodne i uspokajające jest powrót do domu i zabranie kilku kropli olejku eterycznego kolendry, aby pomóc w detoksykowaniu tych metali ciężkich. ” Olejki eteryczne o klasie terapeutycznej. Wiele firm twierdzi, że jest czysty, a nawet organiczny, ale nie jest bezpieczny do konsumpcji. Żadna pojedyncza żywność lub dodatkowy olejek eteryczny naprawi spustoszenie ogólnej diety o niskiej jakości. Kolantro lub olej z kolendry, zjedzony wraz z wieloma innymi warzywami i Whole Foods, może pomóc w oczyszczeniu ciała metali ciężkich i innych toksyn. Aliantro ma duże ilości przeciwutleniaczy, co czyni go doskonałym dodatkiem do twojego dnia, aby chronić organizm przed zanieczyszczeniami. Używanie dodatkowych olejków eterycznych z kolendry przyczynia się do wzmocnienia przeciwutleniacze i mogą pomóc w detoksykacji ciała do jego uspokajających efektów, olej kolendra może być rozproszony, aby promować spleczenia z jakąkolwiek żywnością, alergie i wrażliwość może wystąpić, jeśli weźmiesz warfarynę, skontaktuj się z dostawcą opieki zdrowotnej przed zmianą diety

Więcej narzędzi detoksykacyjnych

więcej narzędzi detoksykacyjnych

Jednym ze sposobów pomocy w usuwaniu metali ciężkich z ciała jest używanie sauny podczerwieni. Oto najlepsze recenzje w saunie.

Pamiętaj, aby codziennie jeść zrównoważoną dietę, aby czerpać największe korzyści z kolendry.

Informacje na tej stronie nie zostały ocenione przez Food & amp; Administracja leków lub jakikolwiek inny organ medyczny i jest dzielony wyłącznie w celach edukacyjnych. Skonsultuj się z lekarzem lub lekarzem przed wprowadzeniem zmian w schemacie suplementów lub stylu życia.

Korzyści trawienia oliwy z oliwek są wiele, ponieważ ten tłuszcz bogaty w przeciwutleniacze przenosi związki gojenia jelit, pomaga w regularności jelit i nie tylko.

Ale ilości potrzebne, aby pomóc w lepszej funkcji jelit, mogą cię zaskoczyć.

Ten post pomoże ci nauczyć się używać oliwy z oliwek z pierwszego tłoczenia, aby czerpać największe korzyści zdrowotne i powody, dla których powinieneś popracować nad zwiększeniem tego zdrowego tłuszczu w swojej diecie.

Całe twoje ciało podziękuje.

Tabela Spis treści

Przeciwzapalne dla gutgut uzdrawiania oliwy z nieszczelnych guthelps Oliwka oliwek z pierwszej pierwszej dziewiczej olive oliwa z oliwek jest aromatyczna, aby używać oliwy z oliwek z pierwszego tłoczenia do gutmyths na temat gotowania z olive oliwa do użycia oliwy z oliwek do używania oliwy z oliwek do zaparć

przeciwzapalnych dla jelit

Oliwa z oliwek z pierwszego tłoczenia jest bogata w wiele przeciwutleniaczy, które pomagają zmniejszyć zapalenie w ciele. Wynika to z faktu, że oliwa oliwkowa powstrzymuje wolne rodniki przed tworzeniem się w ciele.

Z tego powodu dieta śródziemnomorska bogata w oliwę z oliwek jest powiązana z niższymi wskaźnikami większości nowotworów, w tym nowotworami przewodu pokarmowego, zapalenia stawów i choroby serca [R].

Dodatkowo oliwa z oliwek z pierwszego tłoczenia ma możliwość zmniejszenia bólu. Ma nawet podobne właściwości do ibuprofenu w tym względzie [R]. Ale oliwa z oliwek nie uszkadza jelita cienkiego, takiej jak ibuprofen.

Te przeciwutleniacze pomagają zmniejszyć związki zapalne, w tym czynnik martwicy nowotworów, interleukina-6 i cyklooksygenaza-2 (COX-2) [R].

Gojenie jelit

przeciwutleniacze w oliwy z oliwek z pierwszego tłoczenia, znane jako polifenole, działają jako prebiotyki w jelicie.

Oznacza to, że tworzą zdrowszy mikrobiom. W szczególności przeciwutleniacze oliwy z oliwek zwiększają liczbę i rodzaj zdrowych bakterii w jelitach [R].

Jedzenie oliwy z oliwek pomaga również wytwarzać zdrowe tłuszcze do napędzania jelit zwanych krótkołańcuchowymi kwasami tłuszczowymi [R].

Oliwka z pierwszej dziewicy zmniejsza nawet objawy zapalenia jelita grubego poprzez zmniejszenie wszystkich następujących objawów [R]:

BloatingConstipationInCelein Aby pomóc w gojeniu jelit, jest to, że poprawia mikrobiom.

Oliwa z oliwek dla nieszczelnego jelita

nieszczelne jelita jest coraz bardziej rozpoznawalnym stanem według Harvard Health. Nic dziwnego, że Twoja dieta wiele określi o tym, jak jesteś w stanie wyleczyć nieszczelne jelito.

poprzez zwiększenie liczby zdrowych bakterii w jelicie zwanym Bacteroides, oliwa z oliwek z pierwszego tłoczenia może zmniejszyć przepuszczalność jelit, również znany jako nieszczelne jelita [r].

, ponieważ oliwy z oliwek przynosi korzyści mikrobiomie, można również zwiększyć barierę ochronną w jelitach zwaną podszewką mucyny, co pomaga dalej chronić organizm przed obcymi najeźdźcami [R].

Pomaga wchłanianie składników odżywczych

Oliwa z oliwek Extra Virgin jest bogaty w zdrowy rodzaj składników odżywczych kwasów tłuszczowych zwanych tłuszczem jednonienasyconym.

Najpopularniejszym tłuszczem jednonienasyconym nazywa się kwasem oleinowym, a oliwy z oliwek ma dużo.

Ze względu na zdrową zawartość tłuszczu oliwy z oliwek jest w stanie poprawić wchłanianie składników odżywczych przewodu pokarmowego.

Innymi słowy, ten zdrowy olej pomaga jelito wchłaniać rozpuszczalne w tłuszczu składniki odżywcze.

pożywne związki fenolowe w oliwy z oliwek z pierwszego tłoczenia również pomagają również usuwać wolne rodniki w organizmie [r].

Badania pokazują, że oliwa z oliwek z pierwszego tłoczenia jest prawdopodobnie najważniejszą częścią diety śródziemnomorskiej z powodu tych zdrowych związków [R].

Zdrowy olej kuchenny

W przeciwieństwie do popularnej opinii, stosowanie oliwy z oliwek z pierwszego tłoczenia w gotowaniu jest zdrowe, ponieważ badania pokazują, że jest stabilny w wysokich temperaturach [R].

Nie utlenia się i nie pali jak wcześniej myślał [R].

Jest lepszy od stosowania innych olejków roślinnych w celu stabilności na patelni [r].

W rzeczywistości gotowanie z nim pomaga zwiększyć dostępność przeciwutleniającą produktów, z którymi jest gotowany, takimi jak pomidory, cebula i czosnek [R].

Naturalne efekty przeczyszczające

Korzyści trawienia oliwy z oliwek obejmują smarowanie układu trawiennego. Jest to ważne, ponieważ pomaga ci znacznie ułatwić ci klej.

Badania pokazują, że stosowanie oliwy z oliwek do zaparcia jest bardzo skuteczne [R, R].

Nie tylko oliwy z oliwek jest skuteczny, ale jest to również bardzo bezpieczna opcja do użycia, ponieważ po prostu pomaga smarować stołek.

Nie ma żadnych właściwości stymulujących i nie zależy od tego, jak niektóre środki przeczyszczające.

Fascynująco, oliwa z oliwek z pierwszego tłoczenia pomaga również zmniejszyć objawy niepełnej ewakuacji [R].

Contents